Lubimy rozpieszczać nasze zwierzaki. Jako ich opiekunowie staramy się robić wszystko, aby czuły się z nami jak najlepiej. Przysmaki są wyśmienitym sposobem na rozpieszczanie czworonożnych przyjaciół. Warto jednak zwrócić uwagę na jakość smakołyków dostępnych na rynku. Należy sprawdzić czy skład jest przejrzysty i prosty. Na rynku znajdziesz bardzo szeroki wybór smakołyków dla kotów. Jednak wiele z nich zawiera składniki całkowicie zbędne w kociej diecie. 
Wybierając przysmak dla kota unikaj produktów mających w składzie cukier. Niestety pełni on jedynie rolę uzależnienia zwierzaka. Szukaj naturalnych produktów z ograniczoną ilością składników. 

Jak często podawać przysmaki?
Pamiętaj, że jest to tylko dodatek do zbilansowanej, kociej diety. Smakołyki nie mogą być podstawą karmienia zwierzaka, nie traktuj ich jako pełnowartościowy posiłek. Stosuj je, np. w trakcie zabawy z kotem, jako nagroda po przycinaniu pazurów lub w innych sytuacjach stresujących. 

Dostępne u nas
W naszej ofercie znajdziesz naturalne przysmaki Catz Finefood Meatz. Dostępne w sześciu smakach: kurczak, królik, kaczka, cielęcina, kangur i jeleń. Catz Finefood Meatz to chrupiące paski z grillowanego i suszonego mięsa. 

Oferujemy również naturalne przysmaki polskiego producenta Mięsne Kąski. Smakołyki są delikatne, cienkie i kruche - dzięki czemu zwierzak z łatwością je schrupie. W składzie nie znajdziemy konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Mięsne Kąski kupisz u nas w papierowych opakowaniach.

Dodatkowo stworzliśmy własne smaczki matkakotka z królikiem oraz z indykiem i walerianą. Nasze przysmaki są w 100% naturalne. Twój zwierzak z pewnością będzie zachwycony, gdy spróbuje.